ما را دنبال کنید

روش های پرداخت

پرداخت به صورت کارت به کارت

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway یا درگاه پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی را ندارند می توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت قید شده در ذیل کارت به کارت نمایند.

جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان تر و سریع تر است و پیشنهاد می کنیم که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

  شماره کارت 6104337891989178 بانک ملت به اسم حسین زیرک

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همه مشتریان عزیز می توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک موجود در سایت و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.
توجه* داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.

راهنمای پرداخت اینترنتی: کاربران محترم می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آن ها و تأیید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.

شماره 16 رقمی کارت: این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است.

رمز خرید اینترنتی یا رمز پویا: برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز پویا (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز پویا، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خودپرداز وارد می کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز پویا، می توانید به بانک مربوطه مراجعه و نسبت به فعال سازی آن اقدام نمایید.

کد CCV2: این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد. این کد معمولا روی کارت بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و ... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی یک عدد 4 رقمی است.

تاریخ انقضا: تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است.


روش های ارسال

 ارسال رایگان

در سطح شهر تبریز و شهرستان های دیگر:
 
 تحویل رایگان در سطح شهر تبریز فقط شامل سفارش هایی با ارزش بیش از 5 میلیون تومان می‌شود.

تحویل رایگان برای شهر های غیر از شهر تبریز فقط شامل سفارش هایی با ارزش بیش از 10 میلیون تومان می‌شود.

هزینه ارسال برای خریدهای کمتر از مبالغ فوق  به عهده خریدار است.


  ارسال با پیک 

ارسال با پیک مخصوص سفارش های سطح شهر تبریز می باشد. سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت 14 ثبت شوند در همان روز امکان تحویل دارند. همچنین، سفارش هایی که بعد از ساعت 14 ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می‌گردند.

هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف نوین کنترل با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می شود.


ارسال توسط تیپاکس

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق تیپاکس بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است. 

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس تیپاکس هستید، می توانید مرسوله خود را با کد رهگیری دریافتی (پیامک تیپاکس یا فروشگاه نوین کنترل) از طریق سایت شرکت تیپاکس به آدرس  https://tipaxco.com/tracking  رهگیری کنید.

ارسال با باربری

جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال خرید های حجیم از طریق باربری فراهم شده است. هزینه ارسال با باربری بر عهده خریدار بوده و کرایه آن بر مبنای تعرفه متداول باربری محاسبه خواهد شد.

بارنامه نیز پس از ارسال به مشتری ارسال می گردد.